armada okulları ortaokul
Yemek ve Sağlık Hizmetleri

Sağlıklı Beslenmenin Anahtarı

Armada Okullarında yemek hizmetleri, Tava Yemek AŞ. tarafından yapılmaktadır. Tava Yemek, süper ekip, süper hizmet, süper sonuç vizyonuyla yemek hizmetinde üstün hizmet sürekliliğini sağlayarak vermeyi hedeflemektedir.

Tava Yemek ve Kalite: Tava Yemek, yemeklerde kullandığı tüm malzemeyi ülkemizin önde gelen seçkin kuruluşlarından sağlamaktadır.

Türkiye'de yiyecek maddelerinin taze ve kaliteli olarak satın alınması baz alınarak gerekli anlaşmalar yapılmış, müşterilere dengeli ve sağlıklı yemek sunma anlayışı benimsenmiştir. Tüm birimlerde minimum stokla çalışılarak finans maliyetlerini düşürmenin yanı sıra tüm müşterilere sürekli taze ürünlerin sunulması sağlanmaktadır.

Tava Yemek, malzeme kalitesinin yanısıra çiğ ve pişmiş ürünlerin düzenli olarak kontrolüne de büyük önem vermektedir. Söz konusu analizler bağımsız laboratuvarlarda yaptırılmaktadır.

Menü Dizaynı: Çoktan seçmeli 4 çeşit yemek hizmeti ile öğrencilerin 10 yaşından itibaren hür iradelerini kullanarak bireysel tercihleri doğrultusunda mönülerini oluşturma imkanı sağlanmaktadır.

Armada okullarında Yemek Hizmeti;

  • Kahvaltı (Açık büfe, seçmeli 3 çeşit ürün ve içecekten oluşmaktadır.)
  • Öğle Yemeği (Bireysel tercihlerin kullanıldığı çoktan seçmeli 4 çeşit üründen oluşmaktadır.)
  • Araöğün (İçecek ve unlu mamullerden oluşmaktadır.)

“Armada Okullarında yemek hizmetleri, Tava Yemek AŞ. tarafından yapılmaktadır.”
armada okulları ortaokul

Yemek Menüsü

Bu doküman 2018-2019 eğitim-öğretim yılı sürecinde velilerimizi bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır.