armada okullari erken kayıt
3-7 Yaş

Yaz Okulu

17 Haziran - 9 Ağustos tarihleri arasında, eğlenirken öğrenmeye devam etmek için tüm çocuklarımızı Armada Yaz Okulu’na bekliyoruz!

2018-2019 eğitim ve öğretim dönemimizin sonuna yaklaşıyoruz. Okulumuz 19 Haziran 2019 Çarşamba günü yaz tatiline girmektedir. Velilerimizden gelen yoğun istek üzerine Armada Okulları Yaz Okulu programı ile 3-7 yaş grubu öğrencilerimizin eğlenerek öğrendiği, keyifli zaman geçirebileceği bir yaz okulu planladık.

Yaz okulumuzda spor ağırlıklı programımız ile öğrencilerimizin fiziksel gelişimlerini desteklerken İngilizce, Yoga, Görsel Sanatlar, Fotoğrafçılık, Ekoloji Kulübü ve sosyal aktivitelerle donatılmış her anından keyif alacakları eğlenceli bir yaz okuluna dönüştürdük.

TAM GÜN YAZ OKULU PROGRAMIMIZ
1.DÖNEM 2.DÖNEM
17 HAZİRAN - 21 HAZİRAN 1.Hafta 15 TEMMUZ - 19 TEMMUZ 2.Hafta
24 HAZİRAN - 28 HAZİRAN 2.Hafta 22 TEMMUZ - 26 TEMMUZ 2.Hafta
01 TEMMUZ - 05 TEMMUZ 3.Hafta 29 TEMMUZ - 02 AĞUSTOS 3.Hafta
08 TEMMUZ - 12 TEMMUZ 4.Hafta 05 AĞUSTOS - 09 AĞUSTOS 4.Hafta


Yaz okulu programımızda haftada 2 gün * Yüzme (Club Sporium Akatlar) derslerimiz profesyonel antrenörlerle yapılacaktır. Havuz temizliği çift ozon sistemiyle sağlanmaktadır. *Ata binme programımızda belirtilen tarihlerde (Göçmen’s Ranchs Zekeriyaköy) binicilik dersleri seyisler eşliğinde yapılacaktır. * Fotoğrafçılık kulübünde doğa gezileri ile öğrencilerimiz fotoğraf çekme deneyimleri yaşayacaklardır.

Yaz Okulu Fiyatlarımız: Dönemlik 2400 TL (Yemek ücreti ve KDV dahildir.)
Her iki döneme kayıt olan öğrencilerimize %10 indirim uygulanacaktır.

Katılan öğrencilerimizin velilerinin katılacağı dönemi belirten yazılı izin belgelerinin doldurularak sınıf öğretmenlerimize en geç 15 Mayıs 2019 tarihine ulaştırmasını rica ediyoruz.

Hep birlikte keyifli bir yaz geçirmemiz dileğiyle...

Saygılarımızla...
Armada Okulları

YAZ OKULU BAŞVURU FORMU - ÖĞRENCİ


YAZ OKULU BAŞVURU FORMU - VELİ